Gry miejskie - City Games
Polski English
 • Gra miejska dla uczestników międzynarodowego szkolenia w Krakowie...

   

  Na zlecenie międzynarodowej korporacji CISCO agencja ACTIGRA Group zorganizowała już  po raz kolejny grę miejską dla uczestników międzynarodowego szkolenia realizowanego w Krakowie. Uczestnicy w pierwszych dniach swojego kilkumiesięcznego pobytu w Krakowie mieli możliwość poznać Kraków w dynamiczny i niecodzienny sposób.

 • Gra miejska w ramach międzynarodowej konferencji w Krakowie...

   

  W trakcie konferencji firmy SWECO organizowanej w Krakowie w 2014 r agencja ACTIGRA Group zrealizowała interaktywną grę miejską. Udział w grze pozwolił uczestnikom poznać historię Krakowa w pigułce, goście wykonując przy tym nietypowe zadania, mogli odnaleźć rozwiązanie zagadki, będącej tematem fabuły gry...

 • Gra Miejska dla uczestników międzynarodowego szkolenia w Krakowie...

   

  Na zlecenie międzynarodowej korporacji CISCO agencja ACTIGRA Group zorganizowała kolejną już interaktywną grę miejską dla uczestników międzynarodowego szkolenia realizowanego w Krakowie. Uczestnicy w pierwszych dniach swojego pobytu w Krakowie mieli możliwość poznać historię Krakowa, wykonując przy tym nietypowe zadania, aby odnaleźć rozwiązanie zagadki...

 • Gra Miejska dla uczestników międzynarodowego szkolenia w Krakowie...

   

  Na zlecenie międzynarodowej korporacji CISCO agencja ACTIGRA Group zorganizowała kolejną juz interaktywną grę miejską dla uczestników międzynarodowego szkolenia realizowanego w Krakowie. Uczestnicy w pierwszych dniach swojego pobytu w Krakowie mieli możliwość poznać historię Krakowa, wykonując przy tym nietypowe zadania, aby odnaleźć rozwiązanie zagadki...

 • Gra Miejska dla uczestników międzynarodowego szkolenia w Krakowie...

   

  Na zlecenie międzynarodowej korporacji CISCO agencja ACTIGRA Group zorganizowała interaktywną grę miejską dla uczestników międzynarodowego szkolenia realizowanego w Krakowie. Uczestnicy w pierwszych dniach swojego pobytu w Krakowie mieli możliwość poznać historię Krakowa, wykonując przy tym nietypowe zadania, aby odnaleźć rozwiązanie zagadki...

 • Gra Miejska - organizacja gry miejskiej dla uczestników międzynarodowej konferencji w Krakowie...

   

  Na zlecenie firmy UNILEVER agencja ACTIGRA Event (ACTIGRA Group) zorganizowała interaktywną grę miejską dla uczestników międzynarodowej konferencji firmowej. Gra pozwoliła oprócz aspektów integracyjnych poznać w nietypowy sposób historię Krakowa. Uczestnicy mieli także za zadanie wykonać powierzone zadania, aby odnaleźć i rozszyfrować Tajemniczą Recepturę...

 • City Game - organizacja gry miejskiej dla uczestników konferencji VIP w Krakowie...

   

  Na zlecenie naszego klienta, międzynarodowej firmy farmaceutycznej TEVA agencja ACTIGRA Event (ACTIGRA Group) zorganizowała integracyjną grę miejską dla uczestników międzynarodowej konferencji firmy. Uczestnicy otrzymali zadania do wykonania wprost na sali konferencyjnej, z której wyruszyli, aby interaktywnie zwiedzić Kraków. Gra zakończyła się uroczystym bankietem w jednej ze znanych krakowskich restauracji.

 • Organizacja gry miejskiej jako elementu szkolenia wyjazdowego...

   

  Na zlecenie firmy Maspex Sp. z o.o. agencja ACTIGRA Event (ACTIGRA Group) zorganizowała integracyjną grę miejską dla uczestników szkolenia jednego z działów firmy organizowanego w Krakowie. Gra oprócz zadań dla uczestników związanych z elementami Budowania Zespołu (Team Building) zawierała także elementy edukacyjne - związane z historią Krakowa. Uczestnicy w sposób interaktywny oprócz realizacji założeń szkoleniowych mieli możliwość poznania zabytków Krakowa oraz spotkać niezwykłych ludzi.

 • Gra miejska - City Game - interaktywne zwiedzanie Krakowa dla gości zagranicznych firmy...

   

  Na zlecenie naszego klienta, międzynarodowej firmy informatycznej AKAMAI Technologies agencja ACTIGRA Event (ACTIGRA Group) zorganizowała integracyjną grę miejską dla uczestników międzynarodowej konferencji firmy organizowanej w Krakowie. Gra rozpoczęła się w siedzibie firmy i oprócz zadań zawierała także elementy edukacyjne - całość związana z historią i kulturą Krakowa. Uczestnicy mieli w ten sposób możliwość poznania Krakowa  w pigułce oraz odwiedzić atrakcyjne obiekty historyczne.

 • City Game dla uczestników XXI Krajowej Konferencji Stowarzyszenia Nauczycieli Matematyki

   

  Na zlecenie naszego klienta, Wydawnictw Szkolnych i Pedagogicznych agencja ACTIGRA Event (ACTIGRA Group) zorganizowała integracyjną grę miejską dla uczestników XXI Krajowej Konferencji Stowarzyszenia Nauczycieli Matematyki. Gra o tematyce matematycznej zawierała także elementy edukacyjne - całość związana z historią i kulturą Krakowa. Uczestnicy konferencji z całej Polski mieli możliwość poznania w atrakcyjny sposób dziejów Krakowa w pigułce, spotkać niezwykłych ludzi oraz odwiedzić atrakcyjne obiekty historyczne.

 • Europejski Dzień Języków 2011 - gra miejska Komisji Europejskiej i Parlamentu Europejskiego w Krakowie

   

  W dniu 24 września 2011 nasza agencja zorganizowała grę miejską dla mieszkańców Krakowa na zlecenie Komisji Europejskiej przy współpracy Instytutów Językowych krajów Unii Europejskiej, mających swą siedzibę w Krakowie. Wspaniała pogoda, dynamiczna akcja oraz atrakcje w punktach na trasie spełniły oczekiwania organizatorów i licznie reprezentowanych uczestników.

 • Kraków - gra miejska jako uzupełnienie międzynarodowej konferencji klienta w Krakowie

   

  19 maja 2011 r. na zlecenie naszego klienta, firmy SKANSKA agencja ACTIGRA Integracja (ACTIGRA Group) zorganizowała kolejną już edycję integracyjnej miejskiej gry fabularnej. Gry miejskie związane z historią i kulturą Krakowa cieszą się dużą popularnością jako uzupełnienie spotkań i konferencji w Krakowie. Gra prowadzona była w języku angielskim w ramach konferencji firmy SKANSKA w Krakowie.

 • City Game - gra miejska - interaktywna impreza integracyjna

   

  W dniu 18 maja 2011 r. na zlecenie naszego klienta, firmy Philip Morris International SCE agencja ACTIGRA Integracja (ACTIGRA Group) zorganizowała integracyjną grę miejską związaną z historią i kulturą Krakowa, jako uzupełnienie międzynarodowej konferencji Klienta. Gra prowadzona była w języku angielskim.

 • Gra miejska w starym Krakowie - impreza integracyjna

   

  W dniu 26 listopada 2010 r. na zlecenie naszego klienta, jednej z agencji interaktywnych agencja ACTIGRA Integracja (ACTIGRA Group) zorganizowała spotkanie integracyjne w formie integracyjnej fabularnej gry miejskiej.

 • Integracyjna gra miejska dla 130 osób - Kraków Bez Tajemnic

   

  Na zlecenie naszego klienta, firmy RUUKKI Polska agencja ACTIGRA Integracja (ACTIGRA Group) zorganizowała integracyjną grę miejską w ramach organizowanej przez ACTIGRA Event konferencji szkoleniowo - produktowej. Gra miejska Kraków bez tajemnic związana z historią i kulturą Krakowa wprowadziła gości w klimat dawnego Krakowa. Gra, oprócz walorów integracyjnych miała przede wszystkim aspekty edukacyjne.

Gra fabularna typu City Games

Gra miejska - City Games - to aktywna forma zagospodarowania czasu i przestrzeni. Staje się coraz bardziej popularnym elementem wyjazdów firmowych, uatrakcyjniając szkolenia, imprezy integracyjne, konferencje, czy kongresy.

Gry miejskie to także formy atrakcji i rozrywki dla mieszkańców miasta, nie tylko dla przyjezdnych.

Gra miejska to również doskonały sposób na wspieranie i promocje wydarzeń, aby utrwaliły się w społecznej świadomości i zwróciły na siebie uwagę.

Gra miejska:
- Dla Firm - gry integracyjne i turystyczne, oprawa wydarzeń
- Dla Biur Podróży - gry turystyczne
- Dla Samorządów i Urzędów - gry związane z wydarzeniami
- Dla grup krajowych i zagranicznych

Gra miejska zapewni uczestnikom oryginalną, niezapomnianą i aktywną rozrywkę i niecodzienną dawkę wiedzy.

Gry miejskie to fabuła, to klimatyczne i tajemnicze miejsca, ciekawi ludzie, postaci historyczne - Gra miejska to dzieje się naprawdę!

Gra Miejska - Ty jesteś bohaterem...

* * *

Od kilku już lat  zajmujemy się organizacją gier miejskich dla firm i dla instytucji. Organizujemy gry połączone ze zwiedzaniem lub gry terenowe, których elementem jest miejski krajobraz i powstające na jego styku możliwości.

Gry miejskie z zabawną i atrakcyjną fabułą pozwalają w przyjemny sposób poznać Kraków i jego historię, niezwykłe miejsca i ludzi, spędzić atrakcyjnie czas po konferencji czy szkoleniu, zintegrować grupę i poznać nową wiedzę.

Gry miejskie mogą być także skutecznym elementem marketingu w różnych jego formach - promocji miejsc, wydarzeń, marek i produktów.

* * *

Organizujemy gry dla grup od kilku do kilkuset uczestników, prowadzone w języku polskim lub w językach obcych.

W 2011 r. na zlecenie Komisji Europejskiej - Przedstawicielstwa w Polsce i Parlamentu Europejskiego - Biura Informacyjnego w Polsce zorganizowaliśmy w Krakowie grę miejską Szarada Językowa z okazji Europejskiego Dnia Języków. W grze wzięli udział mieszkańcy Krakowa i cudzoziemcy - łącznie kilkaset osób w kilkuosobowych drużynach.

 

Nasze Gry Miejskie polecają:

Leszek Mazan

Leszek Mazan - znany krakowski dziennikarz, publicysta, autor licznych książek, których tematyka związana jest z Krakowem, najbardziej znany Krakauer, profesor i współtwórca (razem z Mieczysławem Czumą) Krakauerologii - nauki głoszącej wyższość Krakowa nad resztą świata.

Andrzej Mleczko

Andrzej Mleczko - rysownik, znany przede wszystkim jako autor publikowanych w prasie rysunków satyrycznych. W 2010 Andrzej Mleczko otrzymał Nagrodę Miasta Krakowa za wybitne dokonania twórcze w dziedzinie kultury i sztuki. W tym samym roku został laureatem Nagrody Kisiela w kategorii publicysta. W 2005 minister kultury odznaczył go Srebrnym Medalem Zasłużony Kulturze Gloria Artis.

 

Partnerzy:

Muzeum Historyczne Miasta Krakowa, Piwnica pod Baranami.

Zapraszamy do współpracy

zobacz więcej...

Vinci - uprowadzenie Cecyli Gallerani Na tropie Tajemniczej Receptury...
Tajemnica skarbu Jagiellonów Szarada KrakowskaUżywamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.Więcej o plikach cookies znajdziesz na stronie wszystkoociasteczkach.pl.

organizacja gry miejskiej - city games - gra miejska - gry miejskie Krakow - imprezy integracyjne - organizacja imprez integracyjnych - eventy - event marketing - urban games Cracow

City Games Kraków © 2013-14